1 / 6
Iznajmuvam stan - apartman Ohridati
По Договор
30.09.2022 12:33

Охрид / Охрид

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Греење и ладење со инвертер клима. Се издава дневно или на подолг период.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам