1 / 8
Renault Premium
По Договор
09.05.2022 20:50

Центар Жупа / Дебар

Se prodava iveco Euro trakker 4osovinec kipper i Renault Premium 380.26 so kran vo top sostojba so novi gumi.. Doneseno od italija..
Whats app:00393200512315
Viber:00393200512315

070542740

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ali
Потврден огласувач
071442567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам