1 / 3
Hp EliteBook i7
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2019 12:57

Тетово / Тетово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Hp EliteBook i7

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Besi
TETOVO
Потврден огласувач
070436607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам