1 / 10
Hortikulturno ureduvanje na dvorovi
478 €
29.11.2022 16:40

Скопје Центар / Скопје

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,sistemi za polevanje,ukrasuvanje so site vidovi na sadnici,postavuvanje na busen gotova treva.....

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Ureduvanje
Потврден огласувач
078561543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам