Logo

Kabli za svekici za vw seat

Број на оглас: 3250788 | Објавен на: 18.08.2019, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vw

Tип на делови: Палење делови/ свеќички

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kablite se mn malce koristeni marka magneti marelli 1500 km max vozeni odgovaraat na vw audi korporacija moze i na drugi kupeni se 2900den se prodavaat za 1500

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  xXx

Потврден огласувач