1 / 12
Mercedes Benz e350d Avantgard
21.900 €
Цената е фиксна
27.04.2019 14:05

Брвеница / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Mercedes Benz e 350 AVANTGARD plateno sve od svajcarija Swiss Edition
CARINA
HOMOLOGACIJA
A-TEST ZA FOLI
GODINA.2010
170kw / 231ps
KM. 98.000 SO GARANCIJA ORGINALNI
AVANTGARDE
- BLUE EFFICIENCY
- DISTRONIC PLUS
- BLIND SPOT ASSIST (cerven alarm na retrovizori)
- AMBIENT LIGHTING
- BI-XENON
- LED PAKET
- SIDE ASSIST
- LANE ASSIST
- GOVORNI KOMANDI + - TRONIC
- NAVIGACIJA
- PARKING SENZORI I NAPRED I NAZAD
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- TEMPOMAT
- SENZORI ZA SVETLA
- SENZORI ZA DOZD
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- GREACI NA SEDISTA
- GREACI NA RETREVIZORI
- KOZEN VOLAN
- KOMANDI NA VOLAN
- ELEKTRONSKO PODESUVANJE NA VOLAN
- MEMORIJA NA VOLAN
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- 8 NOVI BANDAZI
- 8 NOVI GUMI

MERCEDES amg FELLGI 20" coll
255/30/20 napred
295/25/20 nazad

BARACUDA FELLGI SO ZIMSKI GUMI 18" coll
- 2X KLUCA

Broj za kontakti : 072 752 093
Bez zamena...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
072752093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам