1 / 5
Mercedes Tourismo 2001
9.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 09:19

Прилеп / Прилеп

Zamena so kola ili minibus
50 sedista
380ks
Vo odlicna sostojba
Klima webasto odlicno funkcioniraat

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Borce/Spase
Потврден огласувач
076236366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам