1 / 6
Продавам OPEL Astra 1.8 16v LPG караван !
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 16:18

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава OPEL Astra 1.8 16v караван во одлична состојба. Колата има атестиран плински уред со боца во резервно тркало. Од опрема има се и буквално се е во функција! За повеќе информации на тел. 076 678 967 во секое време!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

****
Потврден огласувач
075351366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам