1 / 12
Reno Safran
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2019 09:31

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Safrane

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

2.5td disel kolata e top sostojba
Koza
Komandi na volam
El.stakla
Klimatronik
Al.bandasi
Novi gumi Riken
070326524 moze zamena za pomala kola moze zamena I za na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bojan
Потврден огласувач
070326525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам