1 / 5
Ford Probe 2.5 24V
1 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 14:32

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Probe

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Останато

Delovi za ford probe

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fatbardh
Потврден огласувач
070771196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам