1 / 2
Se izdava deloven prostor
200 €
18.09.2019 12:27

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор на ул.Кирил и
и Методиј бр.31 Гевгелија, спроти Црквата Кирил и Методиј.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Slobodanka
Потврден огласувач
071369835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам