Se bara plockar i pomosnik
1 €
30.09.2022 06:55

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Seriozna firma ima potreba od iskusen majstor i pomosnik plockar,nudime odlicni uslovi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

jovica
Потврден огласувач
078432623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам