1 / 3
Secenje i vitkanje uzengii
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.12.2021 16:10

Виница / Виница

Se iznajmuva masina za secenje i vitkanje na zelezo armatura,za pravenje na uzengii. ...077 869 398. 077 869 398

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
077 869 398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам