1 / 4
MAGNAT XPRESS (BASS,WOOFER,SUBWOOFER)
3.000 МКД
Цената е фиксна
27.01.2022 20:48

Кратово

Magnat xPress 🔊
250mm (10 inch)
4 Ohm
92 dB
22 - 1500 Hz
RMS: 300w
MAX: 600w

☎️Tel: 078 851 303 📞
Prakam i po kargo 🔊BASS , BAS , WUFER , WOOFER , SUBWOOFER , SUBBASS , SUB ...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078851303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам