1 / 5
Pekac za pica, pizza
1.000 МКД
11.12.2022 07:08

Битола / Битола

Poloven pekac za pica ili drugi pecenja elektricen i podvizen.
So kapak
Teflonski.
Toj od slikata.
Moze da se upotrebi i kako elektricna skara.
Kontakt Nikolche 075646678

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Есцајг/Росфрај/Тефлон

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
075646678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам