1 / 9
Se izdava ducan vo topasko pole
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 14:02

Чаир / Скопје

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica

Ve molam.samo ozbilni!!!

Ve molam samo na ovoj tel: 078240148

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Samir
Потврден огласувач
078240148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам