Се продаваат парцели во Гевгелија
35.000 €
Цената не е фиксна
14.09.2022 11:20

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1578 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат парцели не користени во Гевгелија во непосредна близина на мотел Вардар и железничката станица во Гевгелија. Првата парцела е 1578м2 веднаш под техничкои преглед Дичо Панов поточно веднаш до фирмата Попе Плус КП.4002 КО Гевгелија цена 35000 еур. А другата е по патот за Добра Работа, спроти самата железничка станица Гевгелија и е 1482м2 КП.3554/2 со цена од 30000 еур. И двете парцели се влезени во урбанистичкот план и се водат како плацеви и за истите се плаќа данок како плац. Илија 075931111

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
075931111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам