1 / 11
DB TECHNOLOGIES B-HYPE-08 Active Speaker
200 €
03.04.2021 10:31

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov zvucnik DB TECHNOLOGIES B-HYPE-08 Active Speaker
cena za eden zvucnik 200 evra.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам