1 / 9
DB TECHNOLOGIES OPERA-12 Active Speaker
550 €
03.04.2021 10:31

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov zvucnik DB TECHNOLOGIES OPERA-12 Active Speaker
Cena za eden zvucnik 550 evra.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам