1 / 3
Ortoza Proteza za koleno
3.000 МКД
11.11.2019 11:24

Штип / Штип

Продавам ортоза/протеза за колено. За скинати лигаменти, стабилизација или пост оперативна фиксација на колено.

Elife knee brace

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
072559988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам