1 / 1
PARKSIDE ALATI GERMANSKI ***EKSTRA CENI****
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2019 11:41

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava parkside ALATI
HILT 1050w =5000.denari
SLAJFERKA 2000W=5000.denari
Alatite se ****** N O V I ******
Za dvete ekstra cena.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Parkside
Потврден огласувач
75211444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам