Logo

Renault laguna

Број на оглас: 3254692 | Објавен на: 18.07.2019, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo odlicna sostojba so full oprema
1000 evra. Za cenata moze da se pregovara
071 550 172

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач