1 / 6
Vento
700 €
02.05.2022 10:18

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Vento 1.9 td, registrirana do 18.07.2021.Napraveno servis ulje, filter, cella prednica nova,rebrast,zategac.
Moze zamena so golf 2,3,4!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

CAPRi
Потврден огласувач
070726883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам