1 / 10
Ford transit 2.4 TD 88 kw 2001 god.
По Договор
17.06.2019 12:01

Штип / Штип

Kamionceto e tehnicki ispravno, redovno servisirano so perfektno podvozje.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

autoking2
Потврден огласувач
071 441 444 / 078 213 333 / 078 669 666/
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам