1 / 9
Renault Megane 2007, 2-vrati, crn, 145000km, full oprema!
3.600 €
26.12.2022 21:22

Битола / Битола

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Se prodava RENAULT MEGANE 1.9 dci(77kw) od 2007 god, odlicno socuvan! Registriran do kraj na noemvri! servisiran so nov akomulator!


075749070

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ps
Потврден огласувач
070207275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам