Logo

Neckermann Quadro 1060

Број на оглас: 3255602 | Објавен на: 15.06.2019, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


prodavam pojacalo Neckermann Quadro 1060 socuvano vo odlicna sostojba .
Alps potenciometri, NEC tranzistori
lampaski zvuk

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач