1 / 2
Se prodava plac vo Tetovo pozadi AvtoCem
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2022 17:46

Тетово / Тетово

Квадратура:

5200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac pozadi avtocem vo tetovo. Placot e so povrsina od 5200 m2. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
078275178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам