1 / 3
Се продава куќа на два спрата
По Договор
09.09.2022 20:50

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Илинденска 93, Битола

Се продава куќа на два спрата и подрум.

Спратовите имаат заеднички влез и скали, но се организирани како посебни станови. Комотно можат да живеат две фамилии.

Секој спрат има голем ходник со пристап до две спални, една бања, посебна кујна поврзана со дневна и трпезарија. Корисна површина на еден спрат е околу 70 m2.


Контакт само на телефон: 075-270-084

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071-399-262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам