1 / 8
Lada samara 1.3 cisto benzin ot prv gazda novi gumi alumin
5 €
04.05.2019 22:55

Демир Хисар

Марка:

Lada

Модел:

Samara

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

PRODADENAAAAA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
076734896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам