1 / 1
Yamaha r1 big bang namotki
10 €
10.12.2019 12:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

R1

Километри:

10000

Imam se za r1 od 2007 do 2016

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bucko
Потврден огласувач
070690190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам