1 / 10
POLUPRIKOLKA SCHMITZ 2010 GOD- MNOGU POVOLNO
6.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2019 03:15

Штип / Штип

Se prodava poluprikolka Schmitz 2010 god. EXTRA CENA vo odlicna sostojba.Sostojba na gumi 70-80 %.Roletnata i pokrivot odlicno funkcionirat.Patosot e zdrav.Poluprikolkata e napravena za tovaranje na sirok lim od "Zelezara".Informacii na tel.070-257-031, Dragan

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам