1 / 6
Халогена Сијалица 220/230 V 300 W CP 81
1.200 МКД
Цената е фиксна
19.01.2020 14:50

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Halogena Sijalica 220/230 V 300 W CP 81

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070304847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам