Logo

vw passat 110 tdi

Број на оглас: 3257758 | Објавен на: 24.08.2019, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba.
2000 godina.
registrirana e do juni 2020.
atestirani klima folii.
mozi zamena prednost golf 3-4

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  kire

Потврден огласувач