1 / 12
Lada niva delovi
9.999.999 €
17.09.2022 13:33

Кичево

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Razni Delovi za lada niva

Limarija I mehanicki delovi
Delovi
DELOVI
ДЕЛОВИ
PJES

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

deks
Потврден огласувач
071371155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам