1 / 8
LUXMAN L-4 Solid State Stereo Integrated Amplifier SSSS
150 €
Цената е фиксна
09.03.2023 09:13

Кисела Вода / Скопје

1. Vintage LUXMAN L-4 Solid State Stereo Integrated Amplifier, pojacalo od 1979 godina, 2x 55 watts na 8Ω.odlicno socuvano...........................cena 150 eur. (fiksno) bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Vidi originalni fotografii.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам