Logo

Golf 5 1.9 TDI

Број на оглас: 3257902 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI DIZEL DPF TOUR
GOD 2007
PS 105
BRZINI 5
KM 202 000
KIMATRONIK TEMPOMAT BORD KUPJUTER SENZORI NAVI SO FULL OPREMA TEL.075 282 345

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Muki

Потврден огласувач