1 / 7
tiko tico delovi palenja farovi xladnaci svee ima
1 €
12.12.2021 22:06

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2019

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

prodavamm delovii za tikovciii imaaa svee najeftini delovii niz cela makedonija Novii i Polovni delovi svee ima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам