1 / 3
Radiatori
1 МКД
02.03.2023 10:38

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

NOVI RADIATORI IZVADENI VOOPSTO NE SE KORISTENI NOVI!!! CENA PO DOGOVOR

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

KORISNIK
Потврден огласувач
078312542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам