1 / 5
SPORE
5.000 МКД
28.02.2023 10:04

Прилеп / Прилеп

Elektricno spore i so plin ispravno koe mozi da bidi monofazno i trofazno

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам