1 / 2
Ланче од ќилибар
1.000 МКД
Цената не е фиксна
07.05.2019 10:57

Куманово / Куманово

Ланче од ќилибар (1000 ден), и комплет менѓуши и ѓердан (400 ден).

Испорака по пошта.

За контакт: 078 33 19 02

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ѓердани

Се продава од:

Мима
Потврден огласувач
078331902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам