Logo

se prodava vgradna masina za sadovi BEKO

Број на оглас: 3258295 | Објавен на: 16.10.2019, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 16.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova neupotrebuvana vgradna masina za sadovi BEKO DIN28430, 60 cm, 14 seta, A+++, 8p/6t.
Kupena na 27.12.2018 godina od NEPTUN so garancija 60 meseci

Kontakt: 070342681 Mladen

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  blagoja

Потврден огласувач