1 / 3
Цистерни
1 €
Цената не е фиксна
31.05.2019 20:41

Неготино / Неготино

Се продаваат 4броја од по 1000 литри... Цена по договор 075 241 448 Неготино

Категорија: Останато

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
075831318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам