Logo

iPhone 7 kako nov

Број на оглас: 3258649 | Објавен на: 16.06.2019, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 270 €
290 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava iphone 7 kako nov
vredi da se vidi
cena fix
zamena samo so iphone 8

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач