Logo

Golf 7 2.0 TDI

Број на оглас: 3258650 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 15.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 7 2.0 TDI R.line Dizel
God 2013
Ps 150
Brzini 6
Km 165000
So full oprema
Site davacki se plateni do reg
Tel 075 211 522

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Muki

Потврден огласувач