Logo

Seat altea

Број на оглас: 3258740 | Објавен на: 12.07.2019, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea xl 4x4 2.0 103kw(140ks) God 2008 stotuku registrirana orginal km dva kluca motorot e od golf 6i oprema so navigacija i dr moze zamena

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Stefco

Потврден огласувач