1 / 8
Fiat Bravo 1.6 16v
1 €
15.05.2019 21:01

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

se prodava fiat bravo 1.6 16v benzin/plin a-test vo top sostojba mn stegnato pali vozi registrirano do 08.01.2020... moze zamena za golf 3 tdi klimakronik
Broj za kontakt 078280335!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

novica
Потврден огласувач
077452406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам