1 / 9
LANCIA LYBRA SW 2.0 benzin
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2021 07:49

Делчево / Делчево

Марка:

Lancia

Модел:

Lybra

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

113 kw / 154 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

LANCIA LYBRA SW 2.0 benzin
klima
aluminiumski bandasi
bord kompjuter
tempomat
sportska serija
205 000 km orginalni
ekstra ozvucenie
sedista so obrnena koza
uvezena od germanija - 2 gazda
KOLATA VREDI DA SE POGLEDNE!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070818454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам