1 / 1
NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM
По Договор
01.09.2021 09:02

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2021!!!

IPHONE
iPhone 13 Pro Max 128GB EU = 84990 ден
iPhone 13 Pro 128GB EU = 72990 ден
iPhone 13 64GB EU = 55990 ден
iPhone 12 Pro Max 128GB EU = 59990 ден
iPhone 12 Pro 128GB EU = 55990 ден
iPhone 12 64GB EU = 41990 ден
iPhone 12 mini 64GB EU = 37990 ден
iPad 10.2" 32GB wifi = 19990 ден
iWatch series 6 44mm = 23990 ден
AirPods Pro = 13990 ден
AirPods 2 WiFi = 11990 ден

SAMSUNG
Z Fold 3 5G 12/256GB EU = 97990 ден.
Z Flip 5G EU = 57990 ден
Galaxy S21 Ultra 5G 12/128GB EU = 53990 ден.
Galaxy S21+ 5G 8/128GB EU = 42990 ден.
Galaxy S21 5G 8/128GB EU = 38990 ден.
Galaxy Note 20 Ultra 12/256 EU = 50990 ден.
Galaxy Note 20 8/256 EU = 37990 ден.
Galaxy A72 6/128 EU = 22990 ден
Galaxy A52s 5G 6/128 EU = 19990 ден
Galaxy A52 6/128 EU = 18990 ден
Galaxy A32 4/128 EU = 14990 ден
Galaxy A12 4/64 EU = 8990 ден
Galaxy Watch 3 45mm EU = 16990 ден
Galaxy Watch active 2 EU = 9990 ден
Buds live EU = 9990 ден

XIAOMI
Mi 11 ultra = 64990 ден
11 lite 6/128 EU = 15090 ден
Poco X3 6/64 EU = 14990 ден

ONEPLUS
9 Pro 5G 8/256 EU = 46990 ден.
9 5G 12/256 EU = 33990 ден.

Сите телефони се неотпаковани за Европски пазар EU со 2 години гаранција.
МОЖНОСТ НА РАТИ!!!
НЕМА ПОЕФТИНО!!!
Праќаме со КАРГО низ цела Македонија. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!!!
МОБИКОМ - 075379133 075500999
ул. Солунска 240, Широк Сокак (камен мост), Битола
www.mobicom.mk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

34990 МКД

Samsung S21 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

53990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам