1 / 8
Odela novi!!!!
2.500 МКД
12.03.2022 21:12

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Se prodavaat 2 odela novi ne noseni esniot par e so 2 para pantaloni
Cena 2900 dena od par
Bojata na ednoto e crno drugoto e sivo kako na slikite marka kasmoni sivo jawiero crno

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070304502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам