1 / 1
Toster
2.000 МКД
Цената е фиксна
09.05.2019 07:29

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov neupotrebuvan toster 2000 denari 075-819-701

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
075819701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам